WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Geçiş Kontrol Çözümleri

Geçiş Kontrol Çözümleri

20 Eylül 2023, 11:57
Geçiş Kontrol Çözümleri

Geçiş kontrol sistemlerindeki amaç; kişilerin belirli yerlere girişini kontrol altına almak, bu girişlerle ilgili verileri toplayıp, raporlamaktır. Giriş ve Çıkışların kontrolünün yapılması raporlanması ile birlikte personellerin aylık maaş hesaplamaları ve bordrolarının otomatik hazırlanması da bilgisayar yazılımları aracılığı ile mümkün hale gelmiştir.

İstenirse kişiler için süre kısıtlaması ve kapı bazında geçiş tanımı yapılabilir. Sistem bileşenleri proximity veya mifare kart okuyucular; parmak izli okuyucular, yüz tanıma okuyucuları ile turnikeler ve geçiş kontrol yazılımıdır. Bu şekilde; kartlı, turnikeli veya parmak izli geçiş kontrol sistemi uygulaması yapılabilir.

Terminaller üzerinde biriken durum bilgileri ister online olarak, istenirse de offline olarak bilgisayara aktarılabilir.

Kart okuyucuların tümünde röle çektirme özelliği bulunmaktadır, bu şekilde kart okuyucular kolayca kapılara bağlanıp, kapı kilitlerini açtırabilir veya turnike, hijyen bariyeri gibi ek ürünlerle de kolaylıkla adapte edilebilir.

Ateş ölçerli ( ısı termometreli ) yüz tanıma cihazımızı da personel takip veya geçiş kontrol programınız ile kullanabilir; çalışanlarınızın sağlık kontrolünü yaparken bir yandan da geçiş kontrol raporlarınızı almaya devam edebilirsiniz.

Firmamız 2012 yılında Esa Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak kurulmuştur.Güvenlik Çözümleri konusunda anahtar teslim projeler üretmek üzere çıktığımız bu yolda; kısa süre de bir çok önemli kuruluşun Teknolojik ve Elektronik Güvenlik Alt Yapı zafiyetlerini giderdik. 2018 yılında nebi değişikliğine giderek Esa Network ve Güvenlik Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti ünvanıyla mevcut portföyümüzün ve yeni müşterilerimizin teknoloji çağında yanında olmaya devam etmekteyiz.

  • 0 (232) 207 5 207

  • 0 (232) 229 0 532

  • info@esaguvenliksistemleri.com

  • 1145/9 Sokak No:2 Eldenler İş Merkezi Kapı No:42 Yenişehir / Konak / İZMİR

  • Hafta İçi: 08:30 - 18:30 Arası.
    Cumartesi: 08:30 - 15:00 Arası.
    Pazar: Kapalı