WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Evet, Türkiye il sınırları içerisinde tüm keşiflerimiz ücretsizdir.

Üretici firmanın belirlediği şartlar dahilinde, mücbir sebebler hariç 2 Yıl ürün garantisi ve 1 Yıl Ücretsiz yerinde teknik servis hizmetimiz mevcuttur.

Esa Network ve Güvenlik Teknolojileri firmamız İzmir merkezli olup Türkiye'nin 8 ilinde çözüm ortakları bulunmaktadır. Bu bölgelerden Tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

Evet kullanabilirsiniz fakat keşif süresinde mutlaka bunu bildirmeniz gerekmektedir.Çünkü evin yapısına göre manyetik kontak yada pet dedektör kullanılması gerekmektedir.

Alarm sistemleri sabit karasal hat olmadan haberleşme sağlar.Fakat Gsm modüllere ihtiyaç duyulur bu modüller sayesinde daha güvenli bir haberleşme sağlanmış olur.

Firmamız 2012 yılında Esa Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak kurulmuştur.Güvenlik Çözümleri konusunda anahtar teslim projeler üretmek üzere çıktığımız bu yolda; kısa süre de bir çok önemli kuruluşun Teknolojik ve Elektronik Güvenlik Alt Yapı zafiyetlerini giderdik. 2018 yılında nebi değişikliğine giderek Esa Network ve Güvenlik Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti ünvanıyla mevcut portföyümüzün ve yeni müşterilerimizin teknoloji çağında yanında olmaya devam etmekteyiz.

  • 0 (232) 207 5 207

  • 0 (232) 229 0 532

  • info@esaguvenliksistemleri.com

  • 1145/9 Sokak No:2 Eldenler İş Merkezi Kapı No:42 Yenişehir / Konak / İZMİR

  • Hafta İçi: 08:30 - 18:30 Arası.
    Cumartesi: 08:30 - 15:00 Arası.
    Pazar: Kapalı