WhatsApp

HP- J4859D

Ürün Kodu:
  • HP- J4859D

Aruba 1Gigabit Fiber Optik SFP Modül LC LX Singlemode 10km SMF Transceiver Devamı

Ürün Etiketleri:
Takip Edin:

Açıklama

Aruba 1Gigabit Fiber Optik SFP Modül LC LX Singlemode 10km SMF Transceiver

İndirelibilir Dosyalar

Sipariş Formu

Firmamız 2012 yılında Esa Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak kurulmuştur.Güvenlik Çözümleri konusunda anahtar teslim projeler üretmek üzere çıktığımız bu yolda; kısa süre de bir çok önemli kuruluşun Teknolojik ve Elektronik Güvenlik Alt Yapı zafiyetlerini giderdik. 2018 yılında nebi değişikliğine giderek Esa Network ve Güvenlik Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti ünvanıyla mevcut portföyümüzün ve yeni müşterilerimizin teknoloji çağında yanında olmaya devam etmekteyiz.

  • 0 (232) 207 5 207

  • 0 (232) 229 0 532

  • info@esaguvenliksistemleri.com

  • 1145/9 Sokak No:2 Eldenler İş Merkezi Kapı No:42 Yenişehir / Konak / İZMİR

  • Hafta İçi: 08:30 - 18:30 Arası.
    Cumartesi: 08:30 - 15:00 Arası.
    Pazar: Kapalı